OCT 29

Windykacja w Irlandii
Opublikowany przez: Paweł | Tagi: prawo, kancelaria, radca prawny | Data: 2017-07-13

Irlandia to bez wątpienia miejsce, gdzie można zarobić dużą ilość gotówki.

Wielu Polaków decyduje się na wyjazd za granicę i rozpoczęcie pracy. Tamtejsze warunki są niezwykle korzystne. Niestety, tak jak w każdym innym miejscu, również w Irlandii możemy trafić na nieuczciwego pracodawcę. Problemy mogą wystąpić także podczas eksportu towarów z Polski do Irlandii. Niewypłacalni kontrahenci to problem wielu przedsiębiorców. Windykacja w Irlandii nie jest łatwa, jednak możemy skorzystać z wsparcie profesjonalistów. 
Decydując się na specjalistów z zakresu odzyskiwania należności za granicą, zaoszczędzimy nie tylko mnóstwo czasu, ale także formalności. Egzekucja długów w Irlandii może przebiegać w sposób sprawny, a przede wszystkim skuteczny. Duże doświadczenie oraz świetna znajomość tamtejszego prawa, sprawiają, że przedsiębiorstwa specjalizujące się w egzekucji długów, odzyskają wszystkie Twoje pieniądze. Nie musisz martwić się o wysoką prowizję, ponieważ często zaczyna się ona już od 1%. Weź pod uwagę, że działając samodzielnie, najprawdopodobniej nigdy nie doczekasz się wypłaty należności. 
Nieznajomość obowiązujących przepisów oraz skomplikowane procedury powodują, że wiele osób odpuszcza walkę o swoje należności. Możesz odsprzedać swoje niewypłacone należności firmie, która świadczy usługi windykacyjne w Irlandii. Unikniesz nie tylko uczestnictwa w procedurach egzekucyjnych, ale również zaoszczędzisz wiele czasu. Walka z nieuczciwymi zagranicznymi kontrahentami często trwa miesiącami.

Zdjęcia naszego reportera

prawo

kancelaria

radca prawny

Twój komentarz