OCT 29

Kancelaria notarialna we Wrocławiu
Opublikowany przez: Paulina | Tagi: prawo, notariusz, prawnik, wrocław, kancelaria | Data: 2017-01-04

Kancelaria notarialna we Wrocławiu nie należy raczej do miejsc, które odwiedzamy regularnie, niemniej jednak kilka razy w życiu z pewnością taka potrzeba u nas się pojawi.

Powodów może być bardzo wiele, najczęściej są to chyba sprawy spadkowe czy podziału majątku, bądź też kwestie kupna i sprzedaży nieruchomości. Bez względu jednak na to co jest przyczyną chęci skorzystania z takich usług, ważne jest, wybrać kancelarię notarialną Tylko jak to zrobić? Kluczem może tu być oficjalna witryna internetowa.
Przede wszystkim więc zobacz stronę notariusza. Po stronie internetowej często można bowiem ocenić profesjonalizm osoby, z której usług chce się skorzystać. Od razu widać, czy osoba taka zadbała o wszystkie szczegóły, zlecając wykonanie strony najwyższej jakości, zarówno wizualnej jak i merytorycznej, czy też postanowiła zaoszczędzić i jej strona to tylko prosta, niezbyt imponująca wizytówka. Na takiej stronie internetowej muszą znaleźć się wszelkie potrzebne informacje. Na początek szukać należy oczywiście zakresu działań, którym notariusz się zajmuje, by mieć pewność, że po dotarciu do niego będzie on przygotowany na zajęcie się naszą sprawą. Oczywiście, bardzo ważny jest też cennik. Dobrze bowiem wiedzieć, ile zapłacimy za naszą usługę i być na to przygotowanym, nie zaś niemile zaskoczonym. 
Muszą się tam też znaleźć wszelkie dokładnie informacje teleadresowe, przyda się mapka dojazdu, no a zwieńczeniem wszystkiego powinny być referencje i opinie wystawione przez współpracujących z danym notariuszem klientów, po których możemy stwierdzić, czy rzeczywiście jest on osobą godną zaufania.

Zdjęcia naszego reportera

prawo

notariusz

prawnik

wrocław

kancelaria

Kancelaria Notarialna Zuzanna Niedźwiedź
Notariusz
ul. S. Leszczyńskiego 4 lok. 47
50-078 Wrocław
tel. 71 346 84 36
tel. kom. 510 592 016
tel. kom. 798 300 938
sekretariat@kancelarianotarialna-wroclaw.pl
notariusz@kancelarianotarialna-wroclaw.pl
zniedzwiedz@kancelarianotarialna-wroclaw.pl

http://kancelarianotarialna-wroclaw.pl

Twój komentarz